Bmn Yazilim

Hizmetlerimiz

Web Yazılım

Web Yazılım

İnternet kullanımı her geçen yıl kat kat büyürken ve mevcut internet sitesi sayısı bir milyara yaklaşırken sanal alemde bir yere sahip olmanın önemi de aynı hızla artmakta.
Sosyal psikolojide halo efect ( hale etkisi) teorisine göre insanlar dış görünüşü güzel olan kişilerin içlerinin de güzel oldukları inancı yarattığını iddia eder.İnternet kullanımının hayatımızın her alanına yayılması ile beraber kişi ya da kurum ile ilgili bilgi sahibi olabilmek için ilk başvurduğumuz mecra olan bu alanın yeni dünya düzeninde kurumlar için dış görünüm etkisi yaptığı aşikardır.
Web siteniz sizin vizyonunuz ve kalitenizin aynasıdır. İlk izlenim için kendinizin ifadesi olan bu mecra da doğru adımlar atabilmek uzman kadromuz ve tecrübelerimizden faydalanabilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

E-Ticaret

Bir trilyon Dolar hacme yaklaşan e-ticaret sektöründe siz de yer almak istemez misiniz? Öyleyse doğru yerdesiniz. Güvenli e-ticaret çözümlerimiz ile markanızın bilinirliğini ve ürünlerinizi uzaklara taşıyalım.
Teknolojinin gelişimine baktığımızda 1876 yılında Grahm Bell’in telefon icadıyla hızlanan bu süreç radyo ve sonrasında televizyon ile devam etmiş ve 20. yüzyıla gelindiğinde ise bilgisayar teknolojisi yaşamımızın bir parçası olmaya başlamıştır. Hızla büyüyen ve gelişimine devam eden bu teknolojiyle beraber istatistiklere göre Türkiyede internet kullanımı 40 milyon civarına ulaşmış ve dünyada bu alanda ilk 5 sırada yerini almıştır. 14.000'i aşkın e ticaret sitesi ve 40 milyar TL'yi aşmış e-ticaret dünyasında da büyüme hacmi hızla devam etmektedir. Şirketlerin karlılığını ve büyümesini arttıran ve artık zorunlu bir yatırım olarak görülen e-ticaret dünyasında profosyonel kadromuz ile sizede bir yer açalım.
E-Ticaret
Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Şüphesiz artık internet sadece evlerimiz yada ofislerimiz de değil, akıllı telefonlar ve tabletler aracılığıyla her an ulaşılabilir durumda ve heran yanımızda.. Dünya üzerinde 5 milyara yakın mobil abone olmasının etkisiyle , bu kadar çok tüketicinin olduğu bir pazarda katma değer sağlayarak yeni bir kazanç kapısı oluşturmak, yada tüketicinin hayatını kolaylaştırarak marka bilinirliğini arttırma fikri tüm kurum ve kuruluşların yeni gözdesi olarak ön plana çıkıyor.
Tüketici mobil cihazını her kullandığında sizin markanızı görmesi marka bilinirliğini arttırdığı gibi hayatını kolaylaştıran uygulamalar sayesinde markaya karşı bir sempati oluşturduğu da yadsınamaz. Uzman ekibimiz ile hayata geçirdiğimiz Android ve iOS uygulamalar portföyümüzde size de bi yer açalım.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik bir markanın görünen yüzü kendini ifade ediş biçimidir. Günümüzde birçok kuruluş toplam kalite anlayışını benimsemiş ve kurumsal bir stratajiyle kurumsallığı arttırma çabası içersine girmiştir. Kurumsal kimlik çalışmaları;
- Amblem(logo) tasarım,
- Zarf tasarımı,
- Kartvizit tasarımı,
- Dosya tasarımı,
- Bloknot tasarımı,
- Haberleşme formları,
- Muhasebe dökümantasyonları,
- Kurumsal Web tasarımı, gibi birçok çalışmayı kapsamaktadır.

BMN de tüm bu kurumsal kimlik arayışınız da Siz değerli iş ortaklarına çözümler sunar..Unutmayınız ki Şirketiniz için yapacağımız daha çok şey var.
Kurumsal Kimlik
Proje Danışmanlığı

Proje Danışmanlığı

Son yıllarda hızla artan kazanç grafiği ile internete yönelik bir iş yapmak günden güne daha cazip hale geliyor. Projenin hangi kitleye hitap ettiği, kullanıcıya ulaşım metodları, projenin detayları, doğru zamanlama, projenin farklı olması yada daha önce yapılanlar ile arasında farklılık oluşturulması gibi birçok kriter doğru iş tanımını oluşturan faktörlerden bazıları.. Sizde internet üzerinde iş kurup yada mevcut işinizi bu mecra da yapılandırıp kazanç sağlamak istiyorsunuz fakat pir projeniz yok yada farklı olduğunu düşündüğünüz bir fikriniz var ve detaylandırılıp doğru adımlarla yapılandırılmayı bekliyor.
Web yazılım, E ticaret alanlarında ki iş tecrübemizin yanısıra inovasyon konusunda dikkat çeken uyguladığımız projelerimizden ve proje danışmanlıklarımızdan edindiğimiz tecrübeler ile sizlerlere bu alanda yardımcı olmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

İnternet ve halkla ilişkileri bir araya getiren en önemli platformun sosyal medya olduğu yadsınamaz. Bu anlamda ürün yada firma tanıtımında kurumlara fırsatlar sunan bu mecra doğru kullanamama durumunda kurumlar için fırsattan ziyade şirket markası adına dezavantaj oluşturan bi alan haline gelebiliyor. Bu anlamda sosyal medya da PR çalışmaları yapan kurumların, sosyal medya yı tanımaları ve marka çalışmalarını doğru şekilde yönlendirmeleri gerekiyor.

Sosyal medya ve marka danışmanlığı alanlarında ki hizmetlerimiz sizlerin marka ve tanınırlığınız doğru koordinesi açısından bu yüzden önemli.
Sosyal Medya Yönetimi